Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).
Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken. Bedankt!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
Emiel de Vocht, Tuinbouwbedrijf de Vocht:
"Goede veldslamarkt door tegenvallende oogst Italië"
Tholen - In de veldslamarkt heerst al vanaf half oktober een positieve sfeer. Dit vertelt Emiel de Vocht van Tuinbouwbedrijf de Vocht uit Sint-Katelijne-Waver. "Het verloopt heel goed, de vraag is prima en de prijzen zitten ook mee. Het enige nadeel momenteel is dat de opbrengst per hectare wat tegenvalt, maar dit komt door het sombere weer. De betere prijzen compenseert dit nadeel weer." Volgens de teler heeft de goede vraag vooral te maken met de slechte oogst in Italiƫ. "De regen en vorst in dit land heeft gezorgd voor minder productie en ik hoorde dat de kwaliteit ook niet optimaal is. Deze weersomstandigheden hebben ervoor gezorgd dat eigenlijk alle slaproducten goed lopen."
"De veldslaprijzen liggen tussen de 4 en 5 euro en ik verwacht dat dit nog wel even zo zal blijven. De oogst blijft doorgaan, al dan wel in trager tempo en ik denk dat de marktsituatie stabiel blijft. Of er moet een massale productie komen na veel dagen zon, maar dit zit er voorlopig nog niet in. De vooruitzichten naar de kerst toe zijn goed. Vorig jaar was het echt dramatisch. Toen lagen de prijzen rond een euro." Tuinbouwbedrijf de Vocht teelt jaarrond en levert de veldsla aan de Mechelse Veilingen.
Voor meer informatie: Emiel de Vocht Tuinbouwbedrijf de Vocht Kleuterstraat 20 2860 Sint-Katelijne-Waver - Belgiƫ Tel: (0032) - 015 31 34 13