Energie(k) in de glastuinbouw
Met energie creëert de glastuinbouwsector prachtige producten. Energie is echter ook een grote kostenpost. Maar stel je voor dat de factor energie niet alleen aan de kosten- maar ook aan de batenkant van de bedrijfsbalans verschijnt? De glastuinbouw biedt immers als geen ander mogelijkheden voor innovatief gebruik én de productie van energie.
Wat levert energie nú op en hoe zou het kunnen zijn? Energieadviseur Pierre Grootscholten ging in op de huidige en te verwachten ontwikkelingen op energiegebied in zijn presentatie ‘Inspelen op de grilligheid van de markt’. Kennis delen en netwerken maakt de Business Boost Borrel voor veel relaties interessant. Met de opgedane inspiratie werden tijdens de ontspannen afsluiting onderling weer nieuwe contacten gelegd en ideeën uitgewisseld.
voor meer informatie kunt u contact opnemen met Koen Smidt, accountmanager van Greenport People, via telefoonnummer (0174) 64 88 05 of via
e-mailadres [email protected]