Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Jenny Crone, Glastuinbouw Terneuzen

"Bij ons kun je geld verdienen!"

Tholen - Tholen - Onlangs is de organisatie voor de promotie van het glastuinbouwgebied Terneuzen flink op de schop genomen. Voor de verkoop van het glastuinbouwgebied is door Zeeland Seaports sinds enige tijd Jenny Crone aangesteld als nieuwe commercieel manager Glastuinbouw. Samen met Jan Taks van WarmCO2 gaat zij zich inzetten voor de ontwikkeling van het tuinbouwgebied in Zeeuws-Vlaanderen. De nieuwe aanpak kenmerkt zicht door het hoge 'no-nonsense’ gehalte; “Bij ons kun je gewoon geld verdienen!”


Jenny Crone en Jan Taks

“We hebben schoon schip gemaakt”, vertelt Jenny. “Sinds kort opereren we vanuit de naam Glastuinbouw Zeeuw-Vlaanderen. Dit is vanaf nu de overkoepelende naam voor alle voorzieningen die het gebied biedt aan de tuinders, zoals de warmte- en CO2 voorziening van WarmCO2 en bijvoorbeeld ook het Voorlichtings en Opleidingscentrum van Dethon, waar we van de diensten gebruikmaken. We willen potentiële grondkopers met heldere communicatie overtuigen van alle voordelen die wij te bieden hebben ten op zichte van alle andere gebieden. Bij ons kun je gewoon geld verdienen! De kosten per vierkante meter zijn echt laag en we bieden de mogelijkheid om de energieprijzen vast te leggen voor 15 jaar. Dat vind je nergens anders. Ook is er voldoende arbeidspotentieel aanwezig in het gebied, en we beschikken over de juiste opleidingsfaciliteiten."

Jenny en Jan zijn deze week ook aanwezig op de Horti Fair. In hun stand doen zij er alles aan om tuinders met eventuele nieuwbouwplannen over te halen om te kiezen voor Terneuzen. “Wij hebben zelfs een speciale beursactie”, vertelt Jenny. “Dit is het moment voor de tuinder om eens met ons te komen praten, want we hebben een leuke actie in petto!”

Gerelateerde artikelen → Zie meer