Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Coöbra roept selder terug vanwege insecticidenresidu's

Veiling Coöbra heeft vrijdag de consumenten opgeroepen om de verpakte groene selder met het lotnummer 2527 niet te verbruiken. In de groente is een te grote hoeveelheid insecticiden aangetroffen, zo blijkt uit een mededeling van de veiling. Het gaat om een kleine partij selder, minder dan 0,1 procent van de selderaanvoer op de VBT-veilingen in september.

Bij een controle door het Voedselagentschap werden in de selder te veel dimethoate en lambda-cyhalothrine, twee insecticiden, aangetroffen. Daarom vraagt de veiling uit voorzorg om de groene selder met het lotnummer 2527, die hermetisch verpakt werd in een folie, niet te consumeren. De groente werd vanaf 21 september aangeboden aan de handel.



Wie de selder in zijn bezit heeft, kan contact opnemen met Coöbra op het telefoonnummer 02/4810882 of via [email protected]. De selder mag worden teruggebracht naar de winkel van aankoop of naar de veiling in Asse. Op vertoon van het aankoopticket zal de groente worden terugbetaald.

Bron: VILT
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer