Uitreiking certificaten: Links Wil van Leijsen (Directeur Saver NV) en rechts Peter Bakker (Bedrijfsleider Den Ouden Groenrecycling BV)
De partijen die binnenkort een CO₂ -Reductiecertificaat ontvangen zijn o.a. Saver N.V. (gemeenten Bergen op Zoom, Halderberge, Roosendaal en Woensdrecht), Brabant Water N.V., ISS Landscaping Services B.V., BTL Realisatie B.V., enkele waterschappen en diversen Brabantse gemeentes.Op het certificaat staat het tonnage aan CO₂-reductie vermeld, wat is behaald over de gehele keten t.o.v. een fossiele Europese referentie. De partijen kunnen claimen dat ze een bijdrage hebben geleverd aan de CO₂-reductie.
Duurzaam denken is één stap, maar ook echt duurzaam handelen is een tweede stap. Dit certificaat onderstreept dit. Veel partijen kiezen bewust voor Den Ouden Groenrecycling, omdat groene reststromen duurzaam worden verwerkt tot hoogwaardige producten en biomassa.
Dit alles gebeurt op basis van een onafhankelijke inhoudelijke toetsing in samenwerking met Quality Services Certification BV, die ook verantwoordelijk is voor onder andere de uitgifte van het NTA 8080-certificaat.