Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Nu ook ecologische tuinbouwreinigingsmiddelen bij Hopmans Verhuur

Tholen - Hopmans Verhuur biedt naast de mobiele doekenreiniger ook nog andere services aan die de telers kunnen ondersteunen bij hun schoonmaakwerkzaamheden. Het bedrijf is sinds kort leverancier van de ecologische reinigingsmiddelen van Eco-Point. De veilige en ecologische reinigers zijn zeer effectief en toepasbaar binnen de tuinbouw. Toon Hopmans vertelt dat het verwijderen van de hardnekkige groene aanslag van groenteplanten voortaan een stuk gemakkelijker gaat en het middel ook veiliger is tijdens gebruik.

“De nieuwe middelen, Biopower-D en Ecosem-D, zijn zeer veilig en op ecologische basis”, aldus Toon. “Het is bovenal geschikt voor de biologische telers, maar ook net zo goed voor de gewone telers. Het kan toegepast worden op het gehele bedrijf en bijvoorbeeld in de teeltwisseling voor het reinigen van sorteerinstallaties, oogstkarren en electrokarren. De middelen lenen zich ook erg goed voor het reinigen van algemene materialen, de loods of het ketelhuis. Ze beschikken over een ISEGA keurmerk, waardoor ze voldoen aan de eisen van onder meer HACCP, IFS, en BRC en zijn dus voedselveilig.”


De Jerry-can met de rode etiket is Ecosem D en de groene Biopower D. De sprayflacons zijn in dezelfde kleur als etiket.


Ecosem-D

Het volledig biologisch afbreekbare Ecosem-D is met name geschikt voor de zwaardere reinigingswerkzaamheden als het verwijderen van zware kalk, roet , roestaanslag en groene plantaanslag. Het middel is niet corrosief en veilig in gebruik. Het is een goede vervanger voor vele agressieve zuren. Dankzij de oppervlakte-actieve bestanddelen en detergenten is het een goed middel voor de jaarlijkse schoonmaakklussen, zoals het reinigen van de oogstkarren en de sorteerinstallatie.

Biopower-D

Biopower-D is een multifunctioneel schoonmaakmiddel wat geschikt is voor algemene toepassing. Ook dit middel is volledig biologisch afbreekbaar, niet corrosief en kan door zijn frisse geur ook gebruikt worden in sanitaire ruimten. Het product is van orgine geurloos, maar omdat het een Isega keurmerk heeft, is er een frisse geur aan toegevoegd.



Werkmethoden

“Voor de grote schoonmaak tijdens de teeltwisseling raden wij aan om het product zo min mogelijk met water te verdunnen, omdat de werking dan op zijn best is”, vertelt Toon. “Na het aanbrengen eventjes wachten tot het wat ingetrokken is, daarna met een harde borstel met een goede haardichtheid even schrobben. Vervolgens met water afspuiten of met een doek navegen om het losgeweekte aanslag te verwijderen.”


Sprayflacon

De middelen zijn leverbaar in jerrycans van 20 liter. Bij bestelling van drie jerrycans of meer, wordt een sprayflacon gratis bijgeleverd.



Voor verdere informatie:
Toon Hopmans
Hopmans Verhuur
Huybergsebaan 498
4625 DM Bergen op Zoom
Mob: 06-54328817
www.hopmansverhuur.nl

Gerelateerde artikelen → Zie meer