Spaanse ijsbergslaproductie stabiel
Het bedrijf produceert en verhandelt meerdere soorten sla, groenten en meloenen, die in het grootste deel van Europa te koop zijn: twintig landen waaronder het Verenigd Koninkrijk, Noorwegen, Zweden en de grootste: Duitsland. Zijn klanten behoren zowel tot de retail- als voedselverwerkingssectoren.
IJsbergsla is een van de grootste producten in het assortiment. Onlangs waren er tekenen dat sommige landen willen afstappen van de ijsbergsla naar de meer kleurrijke variƫteiten. Antonio Zaragoza, van Arkadia, zegt dat het bedrijf dit merkt op de Europese markt. "Het volume geproduceerde en verkochte ijsbergsla is ongeveer stabiel. Het is hetzelfde als twee jaar geleden."
Niettegenstaande dit feit is Arkadia aan het kijken of het zich kan uitbreiden met slarassen, bijvoorbeeld naar Apollo, Kos en Xanadu. Daarnaast willen ze spinazie aan hun productenlijst toevoegen.
Voor meer informatie:
Antonio Zaragoza
Tel: + 34 968 83 03 46
Fax: + 34 968 83 23 19
[email protected]
www.arkadiafood.com