Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
directielid klaargestoomd voor zware tocht

Kees van Veen (Agro Care) begint morgen aan de Strongride

Morgen start in Milaan de 2e Strongride. De Strongride is een loodzware fietstocht van 1400 kilometer die finisht in Naaldwijk. Deze tocht is vorig jaar voor het eerst georganiseerd door een enthousiaste club Westlanders. Door zichzelf extra in te zetten, voorafgaand aan de Ride for the Roses die op 9 september van start zal gaan, proberen zij nog meer geld op te halen voor KWF kankerbestrijding.

Ook dit jaar is Agro Care hoofdsponsor van deze unieke tocht. Agro Care vond het “zomaar overmaken van de sponsorgelden” echter niet genoeg inspanning voor dit doel en besloot vorig jaar om één van de directieleden klaar te stomen om deel te kunnen nemen aan de tocht. Hierdoor stapte vorig jaar Philip van Antwerpen al op de fiets in Madrid. Dit jaar is deze eer weggelegd voor Kees van Veen. Samen met 23 andere fietsers zal hij in 8 dagen tijd ruim 1400 kilometer afleggen waarbij de bergen van de ‘hors catégorie’ zeker niet gemeden worden.



Via Italië, Zwitserland, Oostenrijk, Liechtenstein, Duitsland, Luxemburg, Frankrijk en België zullen de Strongriders zaterdag 8 september in de namiddag aankomen op het Wilhelminaplein in Naaldwijk. Hier komen ze samen met ruim 500 andere sportievelingen die er, vanuit het hele land, een extra fietstocht op hebben zitten om uiteindelijk op zondag 9 september aan de start van de Ride for the Roses 2012 te kunnen verschijnen.


Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer