Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Behr AG: nieuw slasoort SalaVerde

Duitsland - Innovatie in de groenteschappen: de nieuwe slasoort SalaVerde van de Duitse groententeler Behr is vanaf nu in veel Duitse supermarkten verkrijgbaar. Karakteristiek voor de slasoort zijn de hartvormige bladeren, de fijne structuur en de langwerpige vorm. SalaVerde combineert daarmee voor het eerst de kenmerken van Romeinse sla met die van kropsla, in het voordeel van de consument.
 
Dankzij de gesloten vorm komt SalaVerde sla meestal al schoon van de akkers en hoeft de slasoort niet uitgebreid gewassen te worden. Dat bespaart tijd, energie en afval. De buitenste schutbladeren en het hart van de sla zijn bovendien zonder problemen mee te eten. Een ander pluspunt: de bladeren zijn fijn maar ondanks dat toch knapperig. Ze smaken intensief aromatisch en overtuigen met een bijzonder lange houdbaarheid.
 
In de zomermaanden stamt de SalaVerde sla van Noord-Duitse akkers. In de winter wordt de sla vers geoogst uit Spanje geïmporteerd, waarbij Behr AG de producent is.
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer