Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Mosaic voorziet stijging van kunstmestprijzen

Kunstmestproducent Mosaic heeft zijn winst in de afgelopen maanden fors zien dalen door onder meer lagere fosfaatprijzen. Het bedrijf verwacht echter dat de vraag vanuit China en India gaat toenemen en dit de prijzen gaat ondersteunen.

In de afgelopen maanden hebben Mosaic en andere kunstmestproducenten geworsteld met een patstelling van klanten. De vraag vanuit boeren is afgenomen door de hogere prijzen en handelaren zijn terughoudender geweest met het opbouwen van hun voorraden.

Klik hier voor het volledige artikel op Boerenbusiness.nl
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer