Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
van 1700 naar 1760 hectare; ook 1 % meer paprika

CBS: areaal tomaat stijgt 3%

Het areaal tomaat onder glas in Nederland groeide in 2012 met 3% naar 1760 hectare, raamt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het areaal was vorig jaar nog 1700 hectare groot.

Ook de oppervlakte paprika steeg met 1% naar een totaal van 1370 hectare. De teelt van aubergine en komkommer in Nederland krimpt. In de raming akkerbouw- en tuinbouwarealen van het CBS is een daling van 1% te zien van beide teelten.

Komkommer

Komkommer ging naar een oppervlakte van 650 hectare en aubergine wordt in 2012 op 100 hectare geteeld.

Bron: Nieuwe Oogst



Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer