Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Geert Vilez, Demargro:

"Frankrijk belangrijke afnemer jonge prei"

Tholen - De jonge prei is weer in de markt en Demargro heeft de eerste prei al weer verkocht. "Vanaf maandag was er zo'n 50 ton prei beschikbaar in 10-kilo verpakking. We leveren nu met name aan Frankrijk. Om de Franse markt binnen te komen, was het nodig dat de prijzen daalden omdat de Franse zo'n 30 cent goedkoper waren. Momenteel (4 juli) ligt de prijs rond 65 cent per kilo."

Volgens Geert gaat er momenteel nog niets richting Oostblok. "De komende dagen verwachten we dat de volumes toe gaan nemen, maar naar verwachting zal pas aan het einde van het jaar vraag zijn naar Belgische prei. Dit komt omdat er in Polen voldoende preiproductie is. Tenzij er daar geen bijzondere weersomstandigheden voordoen, zal er geen export zijn."

Voor meer informatie:
Geert Vilez
Demargro BVBA
Tombrugstraat 11
8850 Ardooie - Belgiƫ
Tel: +32 (0)51 74 70 75
Fax:+32 51 74 58 11
[email protected]
www.demargro.be



Gerelateerde artikelen → Zie meer