Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Ronnie van de Sjonnies neemt videoclip 'komkommerbij' op bij Hedy Willems

De afgelopen week waren er weer een aantal leuke promotiemomenten voor de komkommer. Hedy Willems en haar man mochten Ronny Ruysdael (Sjonnies) in hun kas verwelkomen om de clip voor zijn nieuwe single "Komkommerbij" op te nemen tussen de komkommers.



"Verder wordt de komkommer natuurlijk gepromoot op de Floriade in het Huis van de Smaak", vertelt Willems. Een hele mooie stand vol met verse komkommers en informatie moet de consument verleiden. Bezoekers worden door komkommertelers getrakteerd op heerlijke komkommerhapjes en informatie over het product en de teelt. Dat het gewaardeerd wordt, blijkt wel uit alle leuke en enthousiaste reacties.



"Veel recepten, die we maken, komen uit mijn boek Komkommers", vult Hedy aan." Dit boek ligt ook in de stand ter inzage. Vooral de komkommer-appel-ui salade is favoriet. Heel erg leuk. Maar ook hapjes met komkommer/ei en komkommer/zalm gaan er zeker in! Ook de Duitse consumenten vinden de gerechten "zeer lekker" en hebben interesse in de komkommerrecepten. Hopelijk helpt het interview met de WDR ons op weg in Duitsland."



De Nederlandse en Duitstalige boeken zijn nog te koop in de streekwinkel op de Floriade of via [email protected] voor 9,95 euro.


Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer