Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Dirk van Nieuwkerk, Anaco Greeve:

"Moeizame tomatenafzet"

Tholen - In de tomatenmarkt is het de afgelopen twee weken maar een matige boel geweest, verzucht Dirk van Nieuwkerk van Anaco Greeve. "Er was wat meer aanvoer dan de vraag aankon en dat heeft geresulteerd in een zakkende markt. Ook het koude weer in West-Europa heeft natuurlijk niet zo meegewerkt. De prijzen liggen dan ook op een te laag niveau. Voor de komende week wordt een stabiele aanvoer verwacht."

"Daarnaast zijn er per 1 juni weer een aantal landen, die de grenzen traditioneel hebben gesloten om de eigen markten te beschermen. Ook dit komt de afzet van de Hollandse tomaten niet ten goede", vervolgt Dirk. "Verder liggen om voor mij onduidelijke redenen de Russische heffingen op de Hollandse tomaten hoger dan bijvoorbeeld de Poolse tomaten."


Gerelateerde artikelen → Zie meer