Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Hittegolf treft Lanzarote


Hittegolven op Lanzarote met temperaturen boven de 40 graden beschadigden voornamelijk groente en fruit. De hittegolf heeft vooral wijngaarden, aardbeien, watermeloenen, fruitbomen en tuinbouwproducten waaronder tomaten, paprika, courgette en aardappelen getroffen. 
 
Dit is de zoveelste tegenslag voor de agrarische sector van Lanzarote, die dit jaar sterk te lijden had onder de droogte. "De lage vochtigheid in de atmosfeer en de wind zetten de groei stop en zorgen voor uitdroging van de groente," aldus de Agricultural Experimental Farm of Cabildo.
 
Bron: La Provincia
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer