Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Sainsbury's verkoopt alleen Britse asperges

Sinds 18 mei koopt Sainsbury’s alleen nog maar 100% Britse asperges in. Vanwege het natte weer begint het seizoen zes weken later dan vorig jaar, maar door deze trage start is de kwaliteit van de oogst wel een stuk beter. De gewassen worden geteeld op velden in Herefordshire en Norfolk, maar ook in Kent en West Sussex om zo de gevolgen van de weersomstandigheden te spreiden.



Julien Roberts, asperge inkoper bij Sainsbury's: 'We zijn blij dat we de consument nu 100% Britse asperges kunnen aanbieden. Het is een moeilijk seizoen geweest voor onze telers. Ondanks de vertraging verwachten we dat deze oogst van betere kwaliteit is dan vorig jaar omdat de gewassen langer de tijd konden nemen om te groeien. '

'Het onvoorspelbare weer van de laatste tijd heeft er voor gezorgd dat de levering van de producten erg langzaam op gang komt. Daarom wil ik de consument aanraden om van het seizoen te profiteren voor zo lang dat mogelijk is.' 

De Britse asperges liggen in de schappen voor £1,50 voor een bosje van 250g.
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer