Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Winnaar Buitendijk Slaman actie, Aad Sonneveld:

"Nederlandse paprika gelukkig met slecht weer Zuid Europa"

Afgelopen week werd Aad Sonneveld van Kwekerij Het Wilgenbos uit Bleiswijk (4ha rode paprika's) geheel onverwacht uitgenodigd voor een bezoek aan fabrikant Buitendijk Slaman. Eenmaal aangekomen in de showroom werd Aad aangenaam verrast want al snel bleek dat hij als winnaar uit de bus is gekomen van een weekend 'Genieten van Rotterdam'.


De prijs werd uitgereikt door Buitendijk Slaman directeur Edwin Sol en zijn vrouw Yvonne
 
Als rasechte fan van Feyenoord is Aad bijzonder te spreken over zijn prijs: 'Als bezoeker van de beurs in Gorinchem, had ik de coupon uit de Beursparelgids ingevuld en ingeleverd op de stand van Buitendijk Slaman en nu blijk ik winnaar te zijn van een prijs die mij 100% op het lijf is geschreven. Een weekend echt Rotterdams genieten in Hotel New York met uitzicht op de Maas'
 
De paprikateler, van het Syngentaras Waltz, was overigens goed te spreken over de positieve stemming en ontwikkelingen bij zijn afzetorganisatie. Het slechte weer in o.a. Spanje en Israƫl kunnen weer zorgen voor een hogere opbrengst van Nederlandse kwaliteitspaprika's. Daar zijn we na een aantal mindere jaren hard aan toe'

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer