Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

ProjectHunters zoekt win – win bedrijfsopdrachten voor ambitieuze studenten

Naast de opleiding Werktuigbouwkunde – is het studentenbedrijf ‘ProjectHunters’ gestart. Dit bedrijf bestaat uit een drietal vierdejaarsstudenten, die het bedrijfsleven in contact willen brengen met studenten die op zoek zijn naar een bedrijfsopdracht. Bent u werkzaam binnen bedrijf dat een frisse en enthousiaste inbreng kan gebruiken van ingenieurs – in – spé, neemt u dan contact op via de website www.projecthunters.nl

Projectonderwijs is een vorm van onderwijs, die al geruime tijd bestaat en steeds populairder wordt. Zowel bij het bedrijfsleven als bij de studenten. Niet zo vreemd aangezien het een win-win situatie oplevert: een specifiek bedrijf kan tegen relatief lage kosten een vraagstuk kwijt bij een groep van 4 – 8 studenten die er met een frisse blik tegen aan kijkt. In veel gevallen komen de groepen met verrassende ideeën, waarmee vraagstukken op feitelijk professionele wijze worden opgelost.

Oprichter van ProjectHunters Alwart Boers: “Er zijn in de korte tijd dat we bezig zijn al verschillende bedrijven gekoppeld aan studenten, maar we willen het graag nog wat groter aanpakken. En dat moet zeker kunnen, want we hebben inmiddels gemerkt dat het zowel voor bedrijven als studenten moeilijk is om elkaar te vinden. Wij helpen beide partijen!”



Voor wie?

Bedrijven, die techniek in huis hebben, zijn zeer interessant voor de studenten,
Natuurlijk liggen deze opdrachten niet direct klaar, maar wie even nadenkt komt al snel op vele problemen die het waard zijn om eens nader te beschouwen: Optimalisatie van processen, technische productieproblemen of tekortkomingen, terugdringen van de uitval, verhogen van duurzaamheid, productontwikkeling enz. Vaak is daar intern geen tijd voor en kunnen enthousiaste studenten bedrijven een heel eind op weg helpen!


De oprichters van ProjectHunters vlnr. Nicky Remmerswaal, Alwart Boers, Rick van de Wetering
 
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer