Projectonderwijs is een vorm van onderwijs, die al geruime tijd bestaat en steeds populairder wordt. Zowel bij het bedrijfsleven als bij de studenten. Niet zo vreemd aangezien het een win-win situatie oplevert: een specifiek bedrijf kan tegen relatief lage kosten een vraagstuk kwijt bij een groep van 4 – 8 studenten die er met een frisse blik tegen aan kijkt. In veel gevallen komen de groepen met verrassende ideeën, waarmee vraagstukken op feitelijk professionele wijze worden opgelost.
Oprichter van ProjectHunters Alwart Boers: “Er zijn in de korte tijd dat we bezig zijn al verschillende bedrijven gekoppeld aan studenten, maar we willen het graag nog wat groter aanpakken. En dat moet zeker kunnen, want we hebben inmiddels gemerkt dat het zowel voor bedrijven als studenten moeilijk is om elkaar te vinden. Wij helpen beide partijen!”
Voor wie?
Bedrijven, die techniek in huis hebben, zijn zeer interessant voor de studenten,Natuurlijk liggen deze opdrachten niet direct klaar, maar wie even nadenkt komt al snel op vele problemen die het waard zijn om eens nader te beschouwen: Optimalisatie van processen, technische productieproblemen of tekortkomingen, terugdringen van de uitval, verhogen van duurzaamheid, productontwikkeling enz. Vaak is daar intern geen tijd voor en kunnen enthousiaste studenten bedrijven een heel eind op weg helpen!
De oprichters van ProjectHunters vlnr. Nicky Remmerswaal, Alwart Boers, Rick van de Wetering