Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Een groenteteler uit Beieren maakt het mogelijk: een hartvormige komkommer voor je liefste.

Romantische komkommers voor Valentijnsdag

Albertshofen - Extravagante groente voor Valentijnsdag: met bijzonder veel liefde teelt een tuinder uit Neder-Franken uitzonderlijke komkommers in zijn kas. Normaal zijn komkommerschijfjes rond, de schijfjes van de komkommers van Rene Busigel zijn echter hartvormig.

De 35-jarige tuinbouwtechnicus uit Albertshofen wilde het komkommerseizoen met een bijzondere actie openen. „En omdat het over een paar dagen Valentijnsdag is had ik het idee snel gevonden", zegt Busigel. Zijn perfect gevormde groente verkoopt hij alleen komende maandag - één dag voor Valentijnsdag.

De hartvormige komkommers uit Albertshofen zijn niet op een speciale manier geteeld. Elke hobbytuinder kan de romantische groente in zijn eigen kas telen. De benodigde sjablonen hiervoor zijn verkrijgbaar in de vakhandel en kosten zo'n tien euro. De hartvormen zijn ongeveer even groot als een A5-papiertje. Ze zijn gemaakt van plexiglas, worden om de babykomkommer aangebracht en met zo'n 20 schroeven bevestigd. Na drie tot vier dagen vult de groente de hele vorm op en klaar is de hartvormige komkommer. „Massaproductie is vanwege deze procedure voor ons niet mogelijk", zo zegt Busigel.
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer