Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Pakistaans wondermiddel verwoest totale komkommerareaal

Pakistaanse telers in de streek Bahawalnagar en Chishtian hebben door het gebruik van namaak gewasbeschermingsmiddelen hun komkommerareaal grotendeels verwoest. De schade van het geintje met de nepmiddelen wordt geschat op zo'n 75000 euro.

De gewassen werden vermoedelijk bespoten om witte vlieg en schimmelinfecties te behandelen, maar in plaats van een sterk gewas als resultaat, bleef er totaal niets meer van de komkommerplantjes over.

De telers hebben zonder resultaat geprobeerd de verkoper van het wondermiddel aansprakelijk te stellen voor de geleden schade, maar die gaf aan niet verantwoordelijk te zijn voor het eindresultaat.

Source: www.brecorder.com

Gerelateerde artikelen → Zie meer