Belichte Nederlandse komkommers beschikbaar bij The Greenery
Met de eerste aanvoer van deze komkommers gaat het Nederlandse komkommerseizoen bij The Greenery van start. Dat is twee weken vroeger dan vorig jaar. Het seizoen zal tot en met november duren. Dan worden de laatste komkommers uit de kas geplukt.
De eerste teelt belichte komkommers van Kees Hendriks is knapperig, van goede kwaliteit en goed op smaak. Kees Hendriks is al sinds de oprichting van The Greenery aangesloten bij Coƶperatie Coforta. Naast de paprikateelt in Nootdorp, teelt Hendriks dit jaar voor het eerst ook komkommers in zijn nieuwe bedrijf in Pijnacker.
Klik hier voor meer informatie over teler Kees Hendriks
Voor product- en commerciƫle informatie kunt u contact opnemen met The Greenery, Stephan van den Berg; [email protected], tel: 0180- 64 78 01