U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

VS subsidieeert onderzoek speciale gewassen

Kathleen Merrigan, US Agriculture Deputy Secretary, meldde onlangs dat er 46 miljoen dollar naar verschillende projecten gaat. De onderzoeken richten zich op het ontwikkelen van specialistische gewassen. De focus ligt daarbij op: het verbeteren van gewas- karakteristieken, ziekteweerstand te analyseren, de productie efficiënter te maken, het ontwikkelen van nieuwe innovaties en technologieën en het verbeteren van voedselveiligheid.

Ontvangers van een beurs zijn onder anderen:
  • Michigan State University krijgt $2 miljoen voor onderzoek naar het voorkomen van vogelschade bij vruchten.
  • University of Massachusetts krijgt $3,3 miljoen voor onderzoek naar bestuiving in het noordoosten van de VS.
  • Auburn University krijgt $1,5 miljoen voor het ontwikkelen en testen van goedkope, nauwkeurige en simpele biosensoren om salmonella besmetting bij tomaten, watermeloenen en cantaloupes op te sporen.
  • University of Maryland krijgt $1,8 miljoen voor het ontwikkelen van een model die potentiële epidemieën van voedselziekten berekent.
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer