Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN
Wouter Klootwijk:

"Supermarkt houdt tomaat geheim"

Bestaan ze nog? Je ziet ze nooit meer. Of kijk ik niet goed? Avontuurlijke marktkooplui die met grappen hun handel probeerden te slijten. De koopwaar bestond uit maar één artikel. Bananen bijvoorbeeld. Veel bananen voor weinig geld. Of kersen. Ik zou de stuntverkopers terugwillen. Om iets te doorbreken. De macht van het supermarktmanagement. Op de dag- en weekmarkten zou het avontuur terug moeten komen, met waanzinnige handel die nergens anders te vinden is en ons even dolgelukkig maakt: een tas vol. Dit schrijft Wouter Klootwijk in het Noord-Hollands Dagblad.

Het moet nog eens over tomaten gaan. Enige weken geleden probeerde de schrijver van deze rubriek lezers op te stoken om in winkels te gaan vragen naar de tomaat van het ras Brioso. Zo een lekkere tomaat proeft men zelden. En er zijn er meer die zo goed smaken dat je niet snapt dat er nog altijd domme dikke zijn die misschien je dorst lessen maar geen enkele troost bieden bij dagelijkse verdriet. Die lekkere Brioso is moeilijk te vinden, de paar telers hebben nauwelijks afzetkanalen. Zo'n stuntkoopman met een vrachtwagen zou er betrekkelijk gemakkelijk veel mensen plezier mee kunnen doen. Direct bij de teler vandaan naar de markt.

Klik hier voor het volledige artikel.

Wouter Klootwijk / Noord-Hollands Dagblad
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer