Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
samen met Universiteit van Hamburg ontwikkeld

Mankar introduceert HQ

Mankar heeft de nieuwe Mankar HQ geïntroduceerd. De HQ staat voor High Quality. Mankar Benelux levert al 18 jaar apparatuur die onkruidbestrijding doet met puur product (zonder Water) Hierdoor wordt 50-60% minder middel gebruikt. Tevens scheelt de toepassing van de apparatuur veel arbeid en draagt het bij aan het verminderen van de milieubelasting. Meer dan 15 verschillende middelen zijn bekend die door deze apparatuur verwerkt kunnen worden of een combinatie hiervan. In samenwerking met de Universiteit van Hamburg (TUHH) heeft de Firma Mantis de afgelopen jaar hard gewerkt om een compleet nieuw handgedragen machine te ontwerpen.



"De voordelen zijn overweldigend", vertelt Hens Hinloopen. "Om er maar een paar te noemen; Lichter, sterker, Duurzamer en vooral meer voor een lagere prijs! Want een ABS koffer wordt bij deze machine standaard geleverd. De machine inclusief koffer zal een verkoop prijs hebben van € 645 plus BTW."

Het model is vanaf april leverbaar. Deze nieuwe machine is ook toegestaan voor gebruik volgens de DOB Richtlijn (Duurzaam Onkruid Beheer, shortlist 2).

Voor meer informatie:
Hens Hinloopen
MANKAR Benelux
Dellenparkweg 12
8161 AP Epe (Gld)
Tel: 0578 629978
Mob: 0651629577
Fax: 0842234694
[email protected]
www.mankar.nl
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer