Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Tomatenteler Looije vestigt zich in PrimAviera

De Naaldwijkse tomatenteler Jos Looije heeft 43 ha gekocht in het nieuwe glastuinbouwgebied PrimAviera bij Aalsmeer. Looije heeft twee naast elkaar liggende kavels gekocht van respectievelijk 20 en 23 ha. In april gaat hij bouwen, in oktober komen de eerste planten. Looije heeft behalve in Naaldwijk ook vestigingen in Tinte en in Spanje.

Het gebied PrimAviera bestaat totaal uit 650 ha bruto. Verwacht werd dat met name siertelers zich in het nieuwe gebied wilden vestigen, maar op het lijstje gegadigden staan alleen groentetelers.

Bron: Vakblad voor de Bloemisterij
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer