Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Aardbeienkweker Jan van Genderen zoekt de zon op in Zeeland

Ook tijdens de Tuinbouw Relatiedagen in Gorinchem viel weer een zonnig weekend Zeeland te winnen op de Glastuinbouw Terneuzen-stand. Het lijkt geen toeval dat de prijs wederom richting zonnige zomerkoninkjes ging; aardbeienkweker Jan van Genderen uit Poederoijen.



Van Genderen loste de prijsvraag foutloos op en wint hiermee een weekend in Zeeland ter waarde van € 400,-. Ook is hij uitgenodigd voor een bezoek aan één van de drie glastuinbouwbedrijven in het Glastuinbouw Terneuzen-gebied.

Op 8 maart werd de Poederoijse kweker verrast met een bezoek van Jacob Limbeek en Marloes Taks die hem de cheque overhandigden. “Ik ben erg blij met deze prijs”, vertelt Van Genderen. “Samen met mijn vriendin ga ik een mooi plekje in Zeeland zoeken om de cheque te verzilveren.”

Van Genderen bouwde het bedrijf samen met zijn vader in 2002, om het in 2009 weer te verkopen. Maar hij is nog steeds vol enthousiasme aan het werk op de kwekerij. “Op 10 april verwachten we de eerste oogst van dit jaar”, zo vertelt hij. “Ook ben ik me aan het oriënteren op een eventuele nieuwe locatie en dat worden ook weer aardbeien. Daarom kijk ik met bijzondere interesse naar onder meer Terneuzen.”

Binnenkort gaat hij een kijkje nemen bij Glastuinbouw Terneuzen. “Wellicht tijdens het weekendje Zeeland, of tijdens het Open Huis op 17 april.”
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer