Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Endon:

Sparkspread is flink toegenomen

Doordat de gasprijzen de afgelopen weken harder zijn gedaald dan de elektriciteits-prijzen, is de sparkspread flink toegenomen. In de onderstaande grafiek ziet u de sparkspread ontwikkeling, voor een wkk met een elektrisch rendement van 40%, voor de jaren 2010 t/m 2012.



Verwachting voor de komende dagen

Zolang de neerwaartse trend in takt blijft verwachten wij dat de sparkspread verder zal toenemen. Dit is zeker het geval als onze verwachting (een kleine opwaartse correctie) ten aanzien van de termijnproducten voor elektriciteit uitkomen. Als u uw posities voor 2010 nog open heeft, dan kunt u nu met een base sparkspread van bijna 10 €/MWh uw posities perfect sluiten. Voor 2011 is de base sparkspread inmiddels ook positief ge­worden, maar zal naar onze verwachting nog verder toenemen.
 
Bron; NIeuwsbrief Endon
 
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer