voor een maatwerk logistieke oplossing en voor rust binnen uw bedrijf. Het systeem wordt naast de inmiddels bekende kettingbaan in het productprogramma geplaatst.
Bedieningsgemak
De trekkers van de M-Track zijn volledig uitgerust voor automatisch transport. De sensor volgt door middel van de inductiedraad de vooraf aangegeven route. Er zijn diverse manieren om de routing per trekker in te stellen. Alle instellingen kunnen worden ingevoerd op het touch-screen display aan het bedieningspaneel.Routing
De inductiedraad, die vlak onder de bovenkant van het beton wordt ingebracht, kan in vrijwel iedere gewenste richting worden gelegd. Ook kunnen op relatief eenvoudige wijze splitsingen en kruisingen in de route worden aangebracht. Het systeem kan in de bedrijfsruimte worden gecombineerd met overige logistieke deelsystemen, als losunit/afduwunit en voorzien worden van leeg fust. Instellingen voor een bufferregeling kunnen in het bedieningspaneel worden ingevoerd. Indien uw verwerkingsruimte is afgesloten door middel van een automatische deur kan deze automatisch open en dicht worden gestuurd.Oogstwagens
Metazet biedt voor iedere teelt een geschikte oogstwagen. Deze wordt volledig aan uw wensen en bedrijfssituatie aangepast. Indien uw eventuele bestaande karren hiervoor geschikt zijn kunnen deze ook worden aangepast om in het systeem te worden ingepast. De inductietrekker is voorzien van twee achterwielaandrijvingenmet stevige massieve banden. Door de aanwezigheid van een disselkop kan de trekker zowel automatisch als met de hand worden bediend.
Wilfred Lange van Metazet demonstreert de nieuwste inductietrekker
Aan de huidige veiligheidseisen wordt mede voldaan door de veiligheidsbumper die de kar direct laat stoppen zodra er zich een obstakel voor de kar bevindt. De trekker van de M-Track is voorzien van accu’s, een acculader en een accu indicator. De snelheid is uit veiligheidsoverwegingen begrensd. Handbediend gaat de trekker maximaal 10 km/h en in de automatische stand gaat de trekker maximaal 3 km/h.
Voor meer informatie:
Wilfred Lange
Metazet
Tel: 0174-225822
Fax: 0174-225890
Mob: 06-22914068
www.metazet.com