Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Telers benutten EIA-subsidie vaak niet

Telers weten vaak niet dat ze Energie-investeringsaftrek (EIA) kunnen krijgen bij het vervangen van de belichtingsinstallaties, is de ervaring van adviseurs en installatiebedrijven. Bij het vervangen van de bestaande belichtingsinstallatie is extra afschrijving mogelijk, als de nieuwe installatie energie-efficiƫnter is. Dit levert de teler een nettovoordeel op van tien Ơ vijftien procent. Veel telers zijn niet van de EIA op de hoogte zodat er geld blijft liggen, aldus Ruud Brouwer, adviseur van DLV.

Jan Mulder, hoofd verkoop van installatiebedrijf Gavita wijst telers nadrukkelijk op de EIA-regeling. Om in aanmerking te komen voor de regeling moet er een lichtmeting worden uitgevoerd door een onafhankelijke partij.

Bron: Vakblad voor de Bloemisterij
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer