Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Omzet gewasbeschermingsmiddelen groeit

De omzet van de Duitse chemieconcerns Bayer en BASF daalde in het eerste kwartaal van dit jaar ten opzichte van het eerste kwartaal 2008. De omzet van gewasbeschermingsmiddelen nam echter bij beide bedrijven toe.

Bayer zag haar omzet met 7,5% dalen. De verkoop van gewasbeschermingsmiddelen door het Bayer-onderdeel CropScience nam met 6,9% toe. De fungiciden waren de grootste groeier met 13,6%, gevolgd door de herbiciden met 13,1%. De omzet van insecticide daalde met 12% door een lage infectiedruk door de aanhoudende droogte in Braziliƫ en Argentiniƫ. In Europa kwam de vraag naar middelen dit jaar laat op gang door het winterse weer.

BASF zag haar omzet dalen met 23%. Het onderdeel Agricultural Solutions, de bestrijdingsmiddelentak, wist wel een omzetgroei te realiseren. De omzet steeg 21% door de hogere prijzen en grotere hoeveelheden.

Bron: De Boomkwekerij
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer