Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Tuinbouwcluster bij Groessen van de baan

De aanleg van een tuinbouwcluster van 30 hectare bij het Gelderse Groessen is van de baan. Het door tuinders, LTO Noord Glaskracht en gemeente Duiven gewenste cluster is voorlopig buiten beeld. Omdat de gemeente individuele tuinders ontwikkelingsruimte garandeert, lijkt een tuinbouwcluster eigenlijk niet meer nodig.

Voor de aanleg van een tuinbouwcluster waren 4 gegadigden vanuit de Liemers. Uiteindelijk wilden maar 2 bedrijven verplaatsen. Dat was een te zwakke basis voor een goede start van het cluster. Het brengt te hoge ontwikkelingskosten met zich mee.

"Jammer", constateert Henk Gertsen, regionaal voorzitter LTO Noord Glaskracht. "We hebben er hard aan getrokken, maar het is niet gelukt. Tuinders die willen verplaatsen kunnen mogelijk naar glastuinbouwgebied Bergerden of het herstructureringsgebied Huissen-Angeren."

Bron: Nieuwe Oogst
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer