Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Trostomatenseizoen van Prominent komt op stoom

Telersvereniging Prominent komt weer op stoom als het om de productie van verschillende type trostomaten gaat. Buiten de trostomaten die tijdens de winter onder groeilicht worden geteeld komt ook de traditionele teelt in productie. De kwaliteit van de tomaten is uitstekend te noemen, dit is mede te danken aan de mooie dagen die we in januari gehad hebben tijdens de strenge vorstperiode.

Prominent heeft in haar assortiment troscocktail tomaten (35-40 gram) van de rassen ‘Amoroso’ en ‘Brioso’, grove trostomaten (120-145 gram) ‘Levanzo’ en ‘Doloress’ en middel grove trostomaten (100-120 gram) ‘Mecano’ en ‘Capricia’. Onze tomaten worden op de markt gezet via the Greenery in Barendrecht.
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer