Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Eerste oogst oranje Rainbow-paprika's Kwekerij De Wieringermeer

Rainbow-lid Kwekerij De Wieringermeer oogstte gisteren de eerste paprika’s oranje van het ras Orange Glorie. Het totale bedrijf De Wieringermeer beslaat 40 ha, waarbij naast de 5 ha paprika oranje, ook paprika groen, rood en geel wordt geteeld op CO2-neutrale teeltwijze.



Alle Rainbow-telers zijn GLOBALGAP-gecertificeerd en telen hun product met uitsluitend gebruik van natuurlijke vijanden als gewasbescherming. Daarnaast streeft Rainbow naar een minimaal gebruik van meststoffen en energie en worden de producten geteeld in een optimaal kasklimaat. Bij de Rainbow-telers staat kwaliteit en smaak voorop.

De paprika’s worden centraal gesorteerd, verpakt en verkocht in het Agrarisch Logistiek Centrum in De Lier. Voor informatie kunt u contact opnemen met FresQ Rainbow Growers Group BV, tel. (0174) 524 130 of e-mail [email protected].

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer