Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
vollegrondsasperges laten even op zich wachten

Eerste asperges onder folie geoogst in Duitsland

Tholen - De eerste asperges onder folie zijn weer op de markt. De 'topless' versie wordt na Pasen verwacht. De extra arbeid aan de asperges die onder folie worden geteeld, moet natuurlijk wel zijn geld opbrengen. Op het moment wordt voor deze asperges (klasse I) in Duitsland tussen de 8 en 17 euro per kilo neergelegd. Deze worden geleverd aan de betere restaurants.

Tegelijkertijd is het nu wachten op de eerste asperges van buiten. Door het extreem koude weer in de winter loopt de groei ver achter op vorig jaar. De consument zal dit jaar wellicht tot eind april of begin mei moeten wachten tot hij asperges krijgt geserveerd, maar dan wel op de voorwaarde dat de teelt van koude of vorst bespaard blijft.

Gerelateerde artikelen → Zie meer