Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Rustige start van de Horti Fair Relatiedagen

De Horti Fair Relatiedagen zijn gisteren rustig van start gegaan. De standhouders stonden om 14.00 uur klaar om de bezoekers te woord te staan. Helaas bleven de grote aantallen geïnteresseerde telers thuis. Vandaag een nieuwe kans! Donderdag publiceren we een fotoreportage van de Horti Fair Relatiedagen op www.groentennieuws.nl


In de stand van Van Vliet Contrans, Milieu Express, De Zwart Containers en Van Vliet Recycling stond een Wii-computer waar de mensen konden skischans springen. Dat bleek niet zo eenvoudig te zijn.


Best & West Ompakbedrijf uit Den Haag trok de aandacht met een goochelaar in de stand. Hier samen op de foto met Pim Westhoek.

Gerelateerde artikelen → Zie meer