Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Horti Fair Relatiedagen, stand 3014

Grow maakt het onmogelijke mogelijk

Grow is een bedrijf dat ‘het onmogelijke mogelijk maakt’. Het bedrijf is nog maar 9 jaar jong, maar heeft al wel 80 nieuwe producten ontwikkelt voor de tuinbouwmarkt. De doelstelling van Grow is om system integrator te worden voor de tuinbouw. Alle disciplines die hierbij horen heeft Grow in huis, te weten eigen software ontwikkeling, sensor ontwikkelaars, marktverkenners, en eigen kennis begeleiders die in het veld lopen. Het in Waalwijk gevestigde bedrijf van ruim 25 personen, ontwikkelt en produceert hardware en software, en heeft ver gevorderde internationale expansie
aspiraties.



Het meest bekende product is de GrowWatch, een meetunit waar sensoren aan
gekoppeld zijn die niet alleen het microklimaat rond een plant meet, maar ook de
plantreacties. Omdat hier een telemetry unit in is geïntegreerd kunnen de data draadloos verzonden worden, wereldwijd. De gebruiker kan via het internet de resultaten in grafieken zien, de beperkende groeifactor kan gemakkelijk opgespoord worden.


HortiHotel

Het nieuwste product is het HortiHotel, dat in samenwerking met Sercom Regeltechniek en met Geerlofs Koeltechniek ontwikkeld is. Dit is een doorontwikkelde fytotron, waar gas samenstelling manipulatie mogelijk is en licht beïnvloeding. Uniek is dat deze groeikamer ook voorzien is van een GrowWatch, en dat de regelunits via telemetry aan te sturen zijn. Nu komt telen op afstand in totaal gecontroleerde omgevingen erg dichtbij. Dit is belangrijk voor onderzoek en op korte termijn ook voor primaire producenten in commerciële omgevingen. Voor deze onderwerpen èn nog veel meer, kunt u terecht op stand 3014 tijdens de Horti Fair Relatiedagen!

Klik hier voor meer noviteiten tijdens de Horti Fair Relatiedagen
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer