Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Eerste belichte groene paprika voor Haluco & BGB

Kwekerij Boszicht heeft vandaag op haar vestiging in Bleiswijk de eerste belichte groene paprika geoogst. Het bij telersvereniging BGB aangesloten teeltbedrijf heeft de paprika aangeboden aan Haluco. De paprika van het ras 'Viper' werd voor Boszicht (9 hectare) op 6 oktober gezaaid en op 13 november geplant.



Jaap Verschoor, verantwoordelijk voor de afzet van Hollandse paprika bij Haluco, verwacht rond week vijf redelijke aantallen beschikbaar te hebben voor de verkoop. De paprika’s worden door Haluco verhandeld onder de merken Perfekt (ES-1) en Ideal (EK-2). Daarnaast beschikken wij over faciliteiten die klantspecifieke verpakkingswensen in kunnen vullen.

Voor meer informatie:
Haluco
Klappolder 224
2665 MR Bleiswijk
Tel: 010-5243600
Fax: 010-5243604
E-mail
www.haluco.nl
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer