Greenpack
Er is door Greenpack niet alleen heel goed nagedacht over de logistieke stromen binnen het bedrijf, maar ook over de veiligheid van de medewerkers en bezoekers. Zo kan het personeel dat aan de verschillende machines werkt, naar- en van de werkplek gaan over bordessen die bovenin de hal zijn gemonteerd. Naast de machines staan de trappen waarover de medewerkers de bordessen kunnen bereiken. Hierdoor is het risico op ongelukken met transportvoertuigen uitgesloten. Ook over het transport van zowel leeg als vol fust is heel goed nagedacht, net als over de hygiƫne eisen waaraan een modern verpakkingsstation moet voldoen. De eerste hal voor het verpakken van de tomaten is klaar, maar in de rest van het gebouw wordt nog hard gewerkt om alles zo snel mogelijk af te krijgen zodat ook de andere activiteiten kunnen verhuizen. Ook wordt er nog volop gewerkt aan de verpakkingslijnen voor de cherrytomaten en de komkommers.
Binnen enkele maanden moet alles helemaal klaar zijn, dan zal in de hal het product van ongeveer 150 hectare kassen verpakt worden. Het pand gaat ook onderdak bieden aan de producent van verpakkingsmaterialen Bekopak, en aan het handels bedrijf Terra Natura International. De hal is wel enigszins op de groei gebouwd, een gedeelte van de hal en kantoren zal in eerste instantie dan ook aan derde verhuurd worden.
Met de ingebruikname van de hal en de nauwe samenwerking van de bedrijven binnen Greenpak, hebben we weer een belangrijke stap gezet naar een nog betere dienstverlening aan onze klanten. Kijk voor een indruk over de nieuwbouw op www.greenpack-holland.nl