Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Revaho in ‘De Succesfactor’ op RTL7

Waar water werkt, is Revaho. Al sinds 1937 is het bedrijf een van de specialisten op het gebied van irrigatie in de glastuinbouw en sinds 2012 maakt het deel uit van de Netafim groep, een grote speler wereldwijd op het gebied van irrigatie oplossingen.



Met een compleet assortiment aan irrigatieproducten kan Revaho met recht een leverancier met kennis van zaken genoemd worden. Deze expertise is dan ook niet onopgemerkt gebleven bij het Nationale Business Succes Award Instituut. Dit instituut nomineert jaarlijks de beste bedrijven van Nederland in specifieke branches. Met veel trots laat Revaho u weten te zijn uitgeroepen tot branchewinnaar van de 'Business Succes Award 2016' in de categorie 'Irrigatieproducten'. Als branchewinnaar dingt het bedrijf nu mee naar de hoofdprijs, de Nationale Business Succes Award 2016!

Op TV
Wilt u meer weten over Revaho? De factoren achter het succes van deze onderneming worden belicht in het wekelijkse RTL7-programma De Succesfactor, zondag 2 oktober om 12:55 op RTL7.
 
Voor meer informatie:
Revaho
Aartsdijkweg 22
2676 LE Maasdijk
T: +31(0)174-525444
E: [email protected]
www.revaho.nl
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer