Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Glas geheven op nieuwe kas Greenco

In de kas van Greenco Wieringermeer is gisteren geproost op het dit project! Deze kas van 10 HA is in sneltreinvaart gerealiseerd op Agriport A7. De eerste paal ging op 17 augustus de lucht in. Op 13 november kwamen de nieuwe planten en men verwacht dit jaar nog te kunnen oogsten in de nieuwe kas.



Ook WPK / Van der Lugt feliciteert Greenco met nieuwe kas. Vlnr Wilfred Scheffers (WPK), Henk van der Loos(Greenco) en Leon Barendse (Barendse DC en mede aandeelhouder Greenco). 


Voor meer informatie:
Westlandse Plantenkwekerij (WPK)
Schanseind 19
4921 PM Made
T (0031) 0162 67 33 60
F (0031) 0162 67 33 70
www.wpk.nl


Plantenkwekerij van der Lugt
Irisweg 1
2665 MS Bleiswijk
T: +31 (0)10 5033043
F: +31 (0)10 5221149
E: [email protected]
www.vanderlugt.com
 
Publicatiedatum: