Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Lancering Streekproductencoöperaties in Gelderse Vallei en Kromme Rijn

Op 25 september organiseert Gebiedscoöperatie O-gen een Strekendiner, waarbij de verschillende 'streken' van het werkgebied met elkaar kennis maken, vooral op het thema voedsel. Tijdens deze bijeenkomst vindt de lancering plaats van de streekproductencoöperaties Coöperatie Boerenhart en Local2Local.

Boerenhart is een samenwerking van ondernemers uit Gelderse Vallei en Veluwe. Zij hebben de ambitie vooral streekproducten te leveren aan horeca en winkels in Gelderse Vallei en Veluwe. Local2Local levert streekproducten uit Kromme Rijn en het Eiland van Schalkwijk. Ook rechtstreeks aan consumenten.

De coöperaties hebben inmiddels onderling afgestemd over samenwerking. Zij hebben beiden een sterke band met hun werkgebied en zien elkaar zeker niet als concurrentie. Ze kunnen elkaar alleen maar versterken en bijvoorbeeld elkaars aanbod aanvullen.

Zie voor meer informatie over deze de sites van de Coöperatie Boerenhart en van coöperatie Local2Local.


bron: Gebiedscoöperatie O-gen
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer