Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN
576 concurrenten worden verslagen

Fionia Lighting LEDs en Senmatic pakken prijs bij Foar Oaks

Fionia Lighting LED en Senmatic hebben een prijs gewonnen op de beurs Four Oaks in het Verenigd Koninkrijk. Begin september toonden de bedrijven op de beurs het resultaat van hun samenwerking. Het oordeel van de jury was positief over de FL300 LED top-light met 600 watt vermogen.

De verlichting heeft een breed spectrum en is te gebruiken voor verschillende gewassen, afhankelijk van hoeveel licht het gewas nodig heeft. Senmatic biedt het Senmatic LCC 4 klimaatondersteuningsprogramma aan om het geheel in de tuinbouwkas compleet te maken.

Senmatic richt zich op de productie en verspreiding van het product. Fionia heeft de verlichting ontwikkeld. De twee bedrijven versloegen 576 concurrenten en hadden volgens de jury 'het beste materiaal' in huis.


Morten Hjorth (Global Sales Manager bij Senmatic) en Thomas Rubaek (Project Manager en oprichter Fionia Lighting), die de prijs toont.

Voor meer informatie:
Fionia Lighting
Thomas Rubaek, Project Manager
Telefoon: +4561714220
E-mail: [email protected]
www.fionialighting.dk

Senmatic A/S DGT
Morten Hjorth, Global Sales Manager
Telefoon: +4520801116
E-mail: [email protected]
www.senmatic.com
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer