"Canada: "Groentesector groeit veel sneller dan sierteelt"
Het Plantech team
"Sinds 2007 zagen we een daling van de verkoop van apparatuur voor de sierteelt. Dat was het moment dat we bij Plantech Control Systems de focus meer en meer op de glasgroenten legden. De groenteteelt groeit veel sneller en heeft veel meer lopende projecten in dit gebied. We zijn een bedrijf met acht medewerkers en ik ben de enige verkoper. We doen ons uiterste best om hoge kwaliteit te leveren."
De corebusiness van Plantech is het leveren van Priva climate-control systemen. Plantech is al jaren een belangrijke dealer voor Priva. Ze verkopen, installeren en onderhouden alle beschikbare Priva-producten. "Een van de huidige eigenaren, Richard Hiebendaal, werkte lange tijd bij Priva voordat hij naar Plantech kwam. Bovendien zijn Plantech en Priva buren. We delen dezelfde parkeerplaats."
In 2009 werd Plantech een dealer van Aweta-sorteermachines. Ze begonnen met de verkoop van Aweta sorteerlijnen in Oost-Canada, maar zakelijk ging het zo goed dat ze het Nederlandse Aweta G & P BV vroegen om dealer voor heel Canada te worden. "Nu levert en installeert Plantech in heel het land Aweta sorteermachines voor groenten en fruit," vertelt Cees, zelf geboren in Gouda.
Meer informatie
Plantech Control Systems
Cees de Groot, sales manager
T: (905) 562 7345
F: (905) 562-5958
M: (905) 658-4783
[email protected]
www.plantech.ca