Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Toyota Motors maakt debuut in glastuinbouw Ontario

Na de eerste kassen in Japan lijkt Toyota Motors nu de blik te richten op de Noord-Amerikaanse glastuinbouw. Toyota Motor Manufacturing Canada heeft aangekondigd zo'n 27 miljoen dollar te spenderen aan haar assemblagefabriek in het Canadese Cambridge om energiekosten te helpen verlagen en om de lokale en provinciale elektriciteitsnetten te ontzien.

Er zal een kas worden gebouwd, die de warmte van een WKK-installatie gebruikt om groenten te produceren voor lokale non-profit organisaties. "Dit is een natuurlijke uitbreiding van ons Giving Garden initiatief," zegt Brian Krinock van Toyota Canada. "Nu zullen we in staat zijn om hen op een jaarronde basis te ondersteunen."

Eenmaal voltooid (naar verwachting in 2015), zal het warmtekrachtkoppelingsproject bijdragen aan het milieu en de gemeenschap. Daarnaast zal het energieverbruik van Toyota met ongeveer een derde zijn teruggebracht.


Lees het volledige artikel in The Windsor Star
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer