Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Potential F1, het nieuwe tomatenras van Nunhems

Potential F1* onderscheidt zich als lang houdbare tomaat van andere rassen door zijn gelijkmatige productie, grote vruchtvorming van de kalibers G en GG en is het hele teeltseizoen verkrijgbaar. Potential F1 heeft een hoog rendement. In de promotie wordt de slogan gebruikt: "Na Potential F1 lijkt alles klein".

Het ras is zeer geschikt voor het Spaanse klimaat met name het zuidoosten. Het fruit kan ook lage temperaturen verdragen zonder dat het aan de kwaliteit van de vrucht en daarmee de prijs afdoet. Gedurende de hele oogst blijft de karakteristiek dieprode kleur en de stevigheid van de vrucht behouden.

Rendement en weerstand
De plant is resistent tegen virussen als de cuchara, de nematodos en de Fusarium radicis. Deze goede resistentie geeft de producent zekerheid van een goed rendement. Bovendien voldoet deze tomaat aan de vraag op de markt, blijft de tomaat onbeschadigd bij transport en blijft de tomaat in goede conditie nadat hij is geoogst.
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer