
In het afgelopen jaar is er hard gewerkt aan de veranderingen voor Koat:
1. Geografisch
Het zwaartepunt van de verkoop lag voorheen op Nederland en daar werd een boterham mee verdiend. Kees wil duidelijk over de grenzen heen kijken. Hij is een pionier in hart en nieren en zoekt zijn kansen. Hij vindt ze ook, want in het afgelopen jaar heeft hij verschillende mooie buitenlandse orders mogen noteren.
2. Cultuur
Kees van Dam: "Wij willen professioneel zijn en dat uitstralen. Deze professionaliteit gaat over ons product en marktbewerking. Daar hoeven we niet te bescheiden voor te zijn. Laat maar zien dat Koat internationale allure heeft. Het is een interessant proces wat hier nu gebeurt. Ik geniet ervan."
3. Communicatie
Huisstijl, logo, brochures, website, pand is gerestyled.
Kees van Dam loopt al even rond in de wereld van de machines. Zijn HTS-Werktuigbouwkunde in combinatie met marketing kwam hem goed van pas. Kees is helder in zijn doelen en weet hoe hij ze kan bereiken. In zijn voorgaande functies heeft hij dat "kunstje" al heel wat keren laten zien. "En nu bij Koat," glundert hij. "Het ligt voor het oprapen. We moeten alleen nog goed richten."
Voor meer informatie:
Koat
Kees van Dam
Schoolstraat 19
5711 CP SOMEREN
tel (0493) 49 61 30
www.koat.nl
[email protected]