Waitrose komt met rode spruiten voor de feestdagen

De traditionele kalkoen zal dit jaar niet als enige de show stelen tijdens het Kerstdiner. Waitrose komt voor de feestdagen namelijk met Redarling, een nieuw rood spruitenras. 


Redarling is een kruising van oude rode spruitenrassen en nieuwe groene en combineert volgens kenners het beste van beide met een zachte, iets zoete smaak. 



De nieuwe spruit, die aan de stam paars van kleur is maar rood kleurt tijdens het koken, zal vanaf deze week bij alle Waitrose vestigingen in het Verenigd Koninkrijk te koop zijn. Het product werd ontwikkeld door het familiebedrijf Staples Vegetable dat over een groente-areaal van 6.070 hectare in Lincolnshire en het Isle of Wight beschikt. 


Tijdens het spruitenseizoen zal Waitrose zo'n 15 verschillende spruitenrassen aanbieden. De Redarling spruiten kosten €1,59 per verpakking. 

Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven