Sjoerd van Gestel is het team van Mivena komen versterken in de functie van internationaal sales manager. Sjoerd is 41 jaar oud en heeft een tuinbouw achtergrond en bachelor diploma. In de aardbeien- en zachtfruitmarkt heeft Sjoerd na zijn tuinbouwopleiding zijn sporen verdiend.
Mivena kondigde onlangs al het pensioen van oprichter Louis de Kort aan. Hij is nog wel op beurzen te zien, waaronder op IPM en de onlangs gehouden Aardbeiendag.
Op de beurzen presenteert Mivena het nieuwe product Durable CRF. De Mivena CRF-merken zijn vanaf nu gebaseerd op de vernieuwde low start en high end release-technologie. Deze Durable CRF-technologie is biologisch afbreekbaar. "Het is de meest robuuste CRF-technologie, die zich in wereldwijde proeven heeft bewezen", stelt men.
Voor meer informatie:
Mivena
Sprangseweg 13C
5144 NV Waalwijk
0031 (0)416 337 464
[email protected]
www.mivena.nl/