Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

"Technologie maakt dagelijks het verschil"

Voor Freddy Sarkis draait de toekomst van de glastuinbouw om technologie. De inwoner van Leamington heeft met eigen ogen gezien hoe de sector zich heeft ontwikkeld dankzij innovatie. Sarkis houdt exclusief toezicht op de distributie en ondersteuning voor MJ-Tech Fog Systems en Bogaerts Greenhouse Logistics.

"In de loop der jaren heb ik veel relaties opgebouwd in de sector", legt Sarkis uit. "Ik ben altijd klantgedreven geweest, daarom is het mijn doel om telers te helpen slagen door te zoeken naar manieren om constant te verbeteren." Alleen samenwerkend met partners die deze toewijding en visie delen, is Sarkis' leidende passie om telers te helpen zo efficiënt mogelijk te werken. "Het is mooi om te zien hoe dergelijke technologieën telers kunnen helpen uit te blinken in de dagelijkse werkzaamheden."



Zowel MJ-Tech als Bogaerts zijn al jaren actief op de Noord-Amerikaanse markt. "De zich snel ontwikkelende markt vraagt om hightech oplossingen en wij hebben gezocht naar een partner die de tuinbouwsector volledig begrijpt", zegt Ruud van Aperen van MJ-Tech. "Onze hogedruknevelsystemen helpen telers hun installaties te koelen op warme dagen en de vochtigheidsgraad te regelen voor een optimaal klimaat. Het systeem is ideaal voor een breed scala van kweekgewassen, waaronder potplanten, snijbloemen, cannabis, zachtfruit en groenten, gewassen die allemaal profiteren van luchtvochtigheidscontrole en verminderde stress."

Elke kas is uniek, met verschillende constructies, gewassen en strategieën voor klimaatbeheersing. Maar één ding hebben steeds meer kwekers gemeen: ze realiseren zich dat een hogedruk-vernevelingsysteem een onmisbaar onderdeel is van een geavanceerde kas. Verschillende technologieën hebben dit besef gevoed, met name het MJ-Tech Fogging Systeem.

"De 575-600V MPU-40 versie is speciaal ontwikkeld voor de Canadese markt," merkt Sarkis op. Het is vooral waardevol, omdat er niet geïnvesteerd hoeft te worden in een transformator. De meeste andere hogedrukspuit- leveranciers zouden een transformator nodig hebben omdat ze niet 575-600V zijn. Bovendien kan het MJ-Tech Fog System, met lokale voorraad, op bestelling worden geconfigureerd om goede levertijden te garanderen.

Bij Bogaerts Greenhouse Logistics omvat het productassortiment naast buisrailwagens, oogstkarren en sproeikarren ook kant-en-klare logistieke automatiseringsoplossingen. Met de beperkte beschikbaarheid van arbeidskrachten, een grote zorg voor telers, en de schaalvergroting die plaatsvindt in de glastuinbouw, hebben de oplossingen van BGL veel telers geholpen. "Met Freddy als partner hopen we telers in heel Noord-Amerika van dienst te kunnen zijn," zegt Joris Bogaerts, CEO van BGL.



Kijkend naar de toekomst, staat Sarkis te popelen om meer bedrijven te helpen bij het uitbreiden van hun aanwezigheid in Noord-Amerika. "Ik heb geweldige relaties opgebouwd met collega's, klanten en leveranciers en ik wil samenwerken met de beste technologieleveranciers ter wereld om zowel gevestigde telers als nieuwkomers in de sector te ondersteunen."

Voor meer informatie:
Freddy Sarkis
[email protected]
[email protected]

Gerelateerde artikelen → Zie meer