Purple Pride organiseert auberginekookworkshop voor Rungis
FresQ FreshconneQt Purple Pride organiseert een kookworkshop Aubergines voor het innovatie-, in- en verkoop team van Rungis. Tijdens een rondleiding door de kassen informeren de telers van Purple Pride ons over de groeiwijze van de verschillende
specialties en de bijzondere eigenschappen van deze verrassend veelzijdige vruchtgroenten.
Na de rondleiding, waar we hebben ervaren dat er met de allergrootste zorg en veel liefde gekweekt en geoogst wordt, is het tijd om in culinair opzicht, ‘de handen uit de mouwen te steken’. We gaan met elkaar aan de slag met de bekende donkerpaarse aubergine en de "specialty" aubergines waaronder de lange smalle, licht zoete Nasu, de kleine sappige Konasu, de witte aubergine en de decoratief gestreepte Graffiti.
Ceasar salade met gegrilde witte aubergine. Als tussengerecht wordt de Konasu verwerkt in de Tagliatelle. De Ratatouille van aubergine is de smaakmaker naast Ribeye.
Als dessert: Aubergine terrine gevuld met ricotta en chocolade. Weer een fantastisch recept met Aubergine in de hoofdrol.
Voor meer informatie:
Rungis b.v.
Handelscentrum ZHZ 48
2991 LD Barendrecht
Tel: 0180 617899
www.rungis.nl